facebook  twitter  google+  gmail

 

 

ФАКУЛЬТЕТ КОМП'ЮТЕРНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ ТА УПРАВЛІННЯ

Харківського національного університету радіоелектроніки

Навчитися можна тільки тому, що любиш  (Гьоте Й.)

Історія факультету КІУ

Перегляди: 138

 

Згідно наказу № 62 від 20 лютого 1963 року в ХІГМАОТ було заплановано реструктуризацію шляхом створення нових факультетів та кафедр. Власне, факультет обчислювальної техніки був створений на підставі наказу ректора № 153 від 28 квітня 1963 року, а виконуючим обов’язки декана був призначений Волков А.А.

4 жовтня 1963 року відбулися вибори декана на першому засіданні Вченої ради факультету. Деканом було обрано доцента Гордєйка О.М., який пропрацював на цій посаді до 9 березня 1967 року та перейшов до УЗПІ.

25 квітня 1995 року вийшов наказ № 40, згідно якого факультет ОТ мав змінити назву на КІУ, що і було остаточно затверджено наказом ректора № 67 від 12.07.1995 року.

У різний час деканами були: професор Стахов О.П. (1967 р.), доцент Михайлов В.О (1968 р.), професор Мурашко А.Г. (1969-1974 рр.), доцент Бондаренко М.О. (1974-1978 та 1981-1986 рр.), проф. Дзюндзюк Б.В. (1979-1980 рр.), проф. Бондаренко М.Ф. (1987 р.), проф. Путятін Є.П. (1988 р.), проф. Руденко О.Г. (1989 г.), проф. Кривуля Г.Ф. (1995-2003 рр.), проф. Хаханов В.І. (2003-2017 рр.).

Протягом часу існування факультету змінювалася його структура. Так в різній час до його складу входили такі кафедри: математичного моделювання, обчислювальної математики, математичних машин, математичних машин дискретної дії, економіки та організації промислових підприємств, теплотехніки, електротехніки та електричних машин, іноземних мов, технічної кібернетики, програмного забезпечення ЕОМ, філософії, електронних обчислювальних машин, прикладної математики, автоматизації проектування обчислювальної техніки, захисту ЕОМ, фізики і т.д.

Більш детальна інформація про історичні аспекти стосовно факультету КІУ є в Музеї історії ХНУРЕ.

mon  uriad  Nure brand book 1 1024 cr2